در محیط های اداری و تجاری از دستگاه ها و تجهیزات مدرنی استفاده می شود  تا نظافت به صورت حرفه ای و کامل انجام پذیرد.

 

شستشوی سطح زمین در محیط های مختلف به ویژه در فضاهای وسیع و پر رفت و آمد می تواند یک چالش باشد که پیش روی کارفرمایان و نیروهای خدماتی قرار دارد. دستگاه زمین شوی صنعتی یا اسکرابر یک ماشین مکانیز نظافت صنعتی است که مخصوص شستشو و خشک کردن هم زمان سطح زمین طراحی شده و مفهومی کاملا متفاوت به نظافت سطح زمین بخشیده است. دستگاه زمین شوی صنعتی سطوح سخت و هموار مانند سنگ، سرامیک، بتن، اپوکسی، موزائیک و … را شستشو می دهد. زمین شوی صنعتی که یک ماشین مکانیزه نظافتی منحصر به فرد دارای سیستم مکش می باشد، هم زمان با شستشو و آب و آلودگی را از سطح زمین جمع آوری نموده و اجازه نمی دهد رطوبت که خود عامل آلودگی دوباره و هم چنین لغزندگی است، بر روی زمین باقی بماند.

 

به منظور انجام بهترین و باکیفیت ترین نظافت پاک کننده فشار قوی چون کارواش دستی ماشین آلات  وسیله بسیار ایده آل به شمار می رود. آلودگی هایی که شامل انواع مختلف خاک، قیر ، بتن ، مواد شیمیایی و گِل می شود را بدون کمترین خطر و آسیب به مواد خارجی ماشین آلات ساختمانی می توان با کارواش دستی شستشو نمود. سطوحی همانند فولاد، ورق، پلاستیک یا شیشه به راحتی با کارواش دستی قابل شستشو خواهند بود.

 

ترولی نظافتی یا ترولی سطل و تی از ماده پلاستیکی پلی پروپیلن تولید شده است که ضد ضربه بوده و قابلیت بازیافت دارد. ترولی  به چرخ های روان مجهز می باشد که حرکت آن را در فضاهای محدود و کم عرض آسان می سازد. ترولی دارای انواع مختلفی است که در اینجا ترولی معرفی می گردد. ساده ترین مدل های ترولی از سطل های جداگانه و سیستم آبگیر برخوردار هستند و به مدل های پیشرفته ترین علاوه بر این اجزا لوازم جانبی کاربردی همانند نگهدارنده کیسه زباله، محفظه حمل مواد شوینده و ابزار نظافت، سبد جانبی و … افزوده شده است. تی مسطح میکروفایبر نه تنها برای شستشوی سطوح کف بلکه برای نظافت سطوح عمودی مانند دیوارها، شیشه ها، درب آسانسور و … کاربرد دارد. بنابراین ترولی نظافتی نه تنها مجهز به سطل و آبگیر است بلکه می تواند مجموعه ای کامل از تجهیزات نظافتی باشد که کاملا کاربردی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *