ماه رمضان امسال، با ریحون همه چیز فرق می کنه. ریحون واسه مسافران و معذوران شرعی در ماه رمضان بازه. همین حالا با مراجعه به صفحه لندینگ ریحون، می تونید از بین دو خوراکی محبوب ماه رمضان یکی رو انتخاب کنین و به اون رای بدید. با این کار هم کلی کد تخفیف برنده می شید و هم در قرعه کشی هفتگی ریحون شرکت داده میشین.

ریحون، سامانه سفارش آنلاین غذا با بیشتر از ۳۵۰۰ رستوران خوب در شهرهای بزرگ ایران مثل تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز و رشت، امکان سفارش صبحونه، نااهار، شام و حتی عصرانه رو در کمتر از ۲ دقیقه واسه شما جفت و جور می کنه. با کمک ریحون می تونید با تنوع غذایی بسیار زیاد، غذاتون رو به شکل آنلاین سفارش بدید و در محل دلخواه تحویل بگیرین.

ماه رمضان، همیشه حال و هوای خاص خود رو داره. خوردن سحری، جمع شدن کنار خونواده واسه افطار و خیلی چیزای دیگه، زیبایی ماه رمضان رو دوبرابر می کنه. اما خبر خوب واسه کاربرای دوست داشتنی ریحون این که از اول تا آخر ماه رمضان، با شرکت در مسابقه هفتگی و هم اینکه مسابقه بزرگ «ریحون بازه»، می تونید کلی جایزه و کد تخفیف برنده شید.

ریحون

شرکت در مسابقه ریحون

همین حالا با مراجعه به صفحه لندینگ ریحون، می تونین از بین دو خوراکی محبوب ماه رمضان یکی رو انتخاب کنین و به اون رای بدید؛ با این کار هم کلی کد تخفیف برنده می شید و هم در قرعه کشی هفتگی ریحون شرکت داده میشین. در قرعه کشی هفتگی، هر هفته ۹ نفر برنده جایزه خاص می شن.

مطلب دیگر :
با موافقت میراث فرهنگی، کاخ مروارید پایگاه گلف می‌شه

 شما با ثبت هر سفارش آنلاین غذا از ریحون و شرکت در مسابقه ساده و جذاب «ریحون بازه» ، ۱ امتیاز دریافت می کنین و در پایان ماه رمضان، قرعه کشی بزرگ ریحون انجام داده می شه و شما شانس برنده شدن جایزه بزرگ ریحون یعنی یه دستگاه خوردو 206 رو دارید.

در کنار خدمات سفارش آنلاین غذا، ریحون یه وبلاگ بسیار قوی داره که مطالب مختلفی در مورد غذا، ورزش، بازی و حتی اخبار ریحون رو می تونید خیلی راحت پیدا کنین و بخونین. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *