با مهم ترین لوازم جانبی سفر آشنا شید

در طول سفر همیشه باید با خود یه سری وسایل لازم مثل آداپتور مسافرتی، بالش گردنی و… داشته باشین که می تونه سفری راحت و بی نگرانی رو براتون جفت و جور کنه.

مقاله های در رابطه

  • ۲۰ درس مهم از سفر
  • بهترین وسیله ها واسه سفرهای جاده ای

مسافرت مثل غذا واسه روح و ذهنه تا اینطوری اون رو سرحال و فعال نگه داره. هر کسی دوست داره تا جایی که می تونه سفر کنه؛ اما هر مسافری، از یه جایی سفر خود رو شروع کرده و واسه اولین بار چمدون سفرش رو آماده کرده. به دلیل ی هیجان و عجله، بخشی از لوازم لازم سفر رو از یاد برده. حتی مسافران مجرب هم بعضی وقتا این اشتباه رو کرده ان، پس نباید فقط کسائی که واسه اولین بار به سفر می روند رو سرزنش کرد. در ادامه می خوایم لیستی از وسایل لازم سفر رو به شما معرفی کنیم تا در مسافرت همراه خود داشته باشین.

۱آداپتور مسافرتی

لوازم سفر

پریز برق در کشورای جور واجور، برابر نیس و به خاطر همین باید یه آداپتور مسافرتی همه کاره داشته باشین که کمک بزرگی واسه شما هستش. با این وسیله می تونید در هر هتلی که اقامت دارین، دستگاه های برقی خود مثل تلفن، دوربین، لپ تاپ و بقیه وسایل لازم رو شارژ کنین.

۲پاور بانک

لوازم سفر

پاور بانک (شارژ همراه) در بالا لیست وسایل لازم سفر قرار داره. همیشه واسه شما عملی نیس که بتونین در کوهستان، جنگل یا ساحل، به پریز برق دسترسی داشته باشین. با این حال اگر پاور بانک داشته باشین، دیگه نسبت به تموم شدن باتری وسایل الکتریکی مهم خود نگران نباشین.

۳بطری بدون نشت

لوازم سفر

وسایل زیادی رو باید در طول سفر همراه خود داشته باشین، مثل شامپو، نرم کننده، کرم، لوسیون و… که به شکل مایع هستن. کافیه این وسایل رو در بطری بدون نشت (Leak-proof bottle) بذارین، اینطوری دیگه نشت نکرده و کیف یا چمدون شما رو کثیف نمی کنن. بطری های با اندازه کوچیک واسه مسافرت مناسب هستن و ماموران فرودگاه هم به شما ایراد نمی گیرند.

۴گوش گیر و هدفون

لوازم سفر

گوش گیر و هدفون شک نداشته باشین در ردیف ۵ لوازم اصلی مسافرت حساب می شه. با این وسایل می تونید از شر سر و صدای دور و بر خود خلاص شده و در افکار خود فرو برید. وقتی که واسه خرید هدفون می روید، حتما به فکر سلامتی و راحتی گوش خود هم باشین.

۵قفل ایمنی و نوار ایمن

لوازم سفر

هر زمان که به شهر جدیدی می روید، ترس از دزدی و سرقت پشت زمینه ذهن تون هست. پس بهتره که قفل ایمنی رمزدار واسه مواظبت از چمدون های خود داشته باشین. البته می تونید چمدون هایی با نوار ایمن انتخاب کنین که سارقان نمی تونن اون رو بریده و بدزدند. به هر حال در بازدید از جای های جدید، احتیاط شرط عقله و با رعایت ایمنی، پشیمون نمی شید.

۶چاقوی سوئیسی

لوازم سفر

وقتی که می خواهید طناب یا چیزی مشابه اون رو ببرین، چاقوی سوئیسی می تونه کمک فوق العاده ای باشه. این یه وسیله چندکارهه که باید همیشه در کوله پشتی شما موجود باشه.

۷بالش گردن

لوازم سفر

درزمان سفر با هواپیما یا حتی در سفرهای جاده ای طولانی، یه خواب راحت مشکل هستش. بالش گردن شک نداشته باشین بهترین وسیله واسه این منظوره.

دو وسیله لازم دیگه شامل دارو و ضد آفتاب می شه. با وجود کلیه این وسایل در چمدون یا کوله پشتی تون، می تونید خیلی راحت به هر جای دنیا سفر کنین.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *