۱٫ کار و کاسبی اینترنتی در بستر وب سایت :
اگه شما ایده هایی سود رسون واسه کالاهایی مجازی و فایلی مثل (موزیک ؛ کارا و طراحیای گرافیک ؛ طرحا و آموزشای مجازی و ویدئویی ؛ مقالات ؛ مجلات کتابا و متنای تخصصی ؛ شکلای جور واجور بازیای کامپیوتری و موبایلی و…) دارین می تونین با به کار گیری یه هاست و سرور قوی و یه دامین معتبر مبادرت به طراحی سایت فروشگاهی با توانایی دانلود پس از پرداخت ایجاد کنین. توجه داشته باشین که در این وبسایتا تولید محتوا ، بازاریابی محتوا و رابط کاربری و سئو خیلی مهمه . حدالمقدور تلاش کنین که از مشاوران و کارشناسان در مورد اینجور وبسایتایی مشاوره دریافت کنین تا در کار فروش موفق شید و خیلی راحت بتونین نکات و عوامل مدیریتی اون خوب انجام بدین. در این مورد می تونین با مشاوران ما هم در رابطه باشین.

حال اگه ایده سود رسون شما در مورد کالاهایی مثل جنسای تقریبا بزرگ مثل فرش و پرده و امثال این موارده می تونین با به کار گیری یه هاست و دامین معتبر یه سایت فروشگاهی پرداخت و دریافت در محل شعبه و یا سایت فروشگاهی رزرو و پرداخت و دریافت در محل شعبه ایجاد کنین و خیلی راحت جنسای خود رو در همه جا معرفی کنین و با در نظر گرفتن این نکته که دریافت سفارشا بیشتر از چه مناطقی بوده نسبت به ساخته شدن شعبه دوم عمل کنین و با اطمینان بتونین کار خود رو پیشرفت بدین. نکته ای که در مورد این وبسایتا مهمه بحث دریافت سفارش و سئو سایته که اگه شما بتونین اونو به طراحان سایت خبره و با تجربه بسپارین دیگه در این مورد نگرانی دارین.

اگه ایده شما در مورد کالاهایی مثل جنسای کوچیک و قابل حمل مثل (شکلای جور واجور پوشک ، ظروف آشپزخانه ، آرایشی و بهداشتی و ..) باشه می تونین با راه اندازی یه سایت فروشگاهی پرداخت و دریافت در درب منزل مبادرت به فروش اجناس کنین. حواستون باشه که در این وبسایتا عملیات سئو و پشتیبانی سایت بسیار مهم جلوه می کنه.

۲٫ کار و کاسبی اینترنتی در بستر پیام رسانا و شبکه های اجتماعی :
اگه ایده پولساز شما در مورد بازاریابی و فروش اجناس در پیام رسانا هستش باید مدیریت محتوای بسیار خوب و مربوط به ایده خود داشته باشین. اگه بتونین مدیریت محتوا رو خوب انجام بدین شما یه قدم جلو هستین.
در وحله بعدی نیاز به تبلیغات و تبادلات ( افزایش اعضای گروه یا کانال خود ) و افزایش فالوورای خود (در اینستاگرام) دارین.
واسه این کار می تونین از تصاویر اینفوگرافیک واسه تبلیغات استفاده کنین و یا با به کار گیری لینک دهی و گذاشتن کامنت در پیجای بقیه افراد پیج خود و یا کانال ارتباطی خود رو معرفی کنین تا بقیه افراد با شما آشنا شن.
در این گزینه پشتیبانی و جذب بازاریابان محتوایی فعال و پویا از اهمیت به سزایی برخورداره.

۳٫ کار و کاسبی اینترنتی در بستر اپلیکیشنای تحت گوشیای هوشمند
با در نظر گرفتن اینکه امروزه به کار گیری موبایل گسترده شده و افراد تمایل دارن تا بتونن در همه دیوایسا به صورت راحت به کار و کاسبی اینترنتی شما دسترسی داشته باشن نیاز به طراحی یه اپلیکیشن قوی و جذاب احساس می شه.
خیلی از اپلیکیشنا با اهداف متنوعی ساخته می شن . این اپلیکیشنا چون در بستر گوشیای هوشمند طراحی می شن امکان اینکه به صورت کامل همه فعالیتاتون رو در بربگیرند ، ندارن. پس به خاطر این شما باید این اپلیکیشنا رو باهدف متمرکز ، ساده ، با سرعت و ایمن طراحی کنین و طوری نیازسنجی کرده باشین که بتونه مهم ترین نیاز خدمات شما و کاربر رو خوب در خود نمایش دهد. اگه طراحی موفقیت آمیز باشه فروش و موفقیت شما دوبرابر می شه.

حال به بررسی این نکته می پردازیم که چه اصولی نباید در کسب وکار اینترنتی فراموش بشن :
همیشه به فکر مخاطبان و مشتریان خود باشین: تلاش نکنین که با طراحی اجناس با ارزش بسیار بالا و خدمات سنگین مشتری رو به یه بار خرید مایل کنین. با سرویس دهی سنگین مشتری در صورت نیاز شدید محصول شما رو یه بار خریداری می کنه و واسه بار دوم به خرید از شما تمایل چندانی نداره.
احتیاجی از کاربران اینترنت رو پیدا کنین و تلاش در حل اون نیاز کنین. اگه این نیاز گسترده باشه و بتونین راه حل مناسب با قیمت مناسب واسه اون جفت و جور کنین بدونین که موفقیت با شما هستش و با کمی عملیات بازاریابی و تبلیغات به زودی به سود بیاری می رسین.
بازاریابی ایمیل رو همیشه مورد توجه قرا بدین: با در نظر گرفتن اینکه امروزه در عصر ارتباطات و اطلاعات هستیم روزانه با یه عالمه از اطلاعات جورواجور روبه رو هستیم که هرکدوم طوری اثر خود رو بر زندگی ما می گذرونه. در این تبلیغات و گسترده شدن محبوبیت اثر به سزایی داره. یکی از جنبه های تبلیغات یادآوری مبرم یه محصوله. که از عملیات برند سازی هم میشه نام برد. پس تبلیغات ایمیلی می تونه به معرفی محصول شما کمک بسیاری کنه.
توضیحات کامل و جذاب در مورد محصول: یادتون باشه در مورد اجناس خود توضیحات کامل و دقیق ارائه بدین و به گونه متفاوت محصول خود رو معرفی کنین و در آخر نقد پذیر باشین تا بتونین با بازخوردای منطقی کاربران راه پیشرفت خود رو صاف کنین.
بخش نظرات رو در سایت خود تعبیه کنین تا در بین باخبر شدن از فید بکای مشتری هاتون بتونین با اونا رابطه نزدیک تری برقرار کنین و مشتریان بتونن محصول شما رو نظرسنجی و مقایسه کنن.


کسب درامد از اینترنت