شهریور ۳۱, ۱۳۹۹

پنج نکته مثبت در ارتباط با موسسات تدریس خصوصی کنکور آزمون

 

در اینجا پنج نکته مثبت از داشتن یک معلم مدرسه خصوصی است. آزادی بی حد و حصر هنگام ایجاد برنامه های درسی و برنامه درسی. معلمان مدارس خصوصی معمولاً با رهنمودهای خاص یا برنامه های درسی قدیمی به کار نمی روند. معلم خصوصی در آموزشگاه کنکور آزمون نسبت به معلمان مدارس دولتی آزادی بیشتری به دست آورده اند تا خلاقیت بیشتری به درس های روزانه بیاورند و معیارهایی را که مناسب می دانند آموزش دهند. این رویکرد “یک اندازه مناسب همه نیست” به آنها اجازه می دهد دائماً در بیرون از صندوق فکر کنند و احساس کنند همیشه بزرگ برادر تماشا نمی کند. اندازه کلاس بسیار کوچکتر است. آنها ۵۰ دانش آموز با سبک های مختلف یادگیری، تغییرات و اقامتگاه های مختلف ندارند که همه آنها را به یک قابل حمل کوچک تبدیل کرده اند. اندازه کلاس بسیار کوچکتر است که به معلمان امکان می دهد با دانش آموزان خود روابط خارق العاده ای برقرار کنند. در یک کلاس ۲۰ ساله ، آنها واقعاً می توانند با فرزندان خود آشنا شوند. این ارتباطات گاهی می توانید از بین برود که معلم مدرسه دولتی با بیش از ۱۵۰ دانش آموز هستید.

معلمان کنکور آزمون معمولاً بیشتر از معلمان مدارس دولتی تست دولتی دارند. بله ، هنوز آزمایش هایی برای انجام وجود دارد ، و بله ، هنوز لحظاتی وجود دارد که آنها باید دانش آموزان را برای امتحانات گفته شده آینده آماده کنند. با این حال ، آزمون یا برنامه روزانه کمی متفاوت از مدارس دولتی به نظر می رسد. و از همه مهمتر ، شغل آنها به طور دقیق با نحوه عملکرد دانش آموزان در آن آزمون ها مرتبط نیست. مدارس خصوصی هنوز از این داده ها برای آگاهی از شیوه های تدریس استفاده می کنند ، اما این پایان کار نیست ، همه برای مشاغل تدریس آنها باشد. معلمان مدارس خصوصی زود هنگام در مشاغل خود مانند مدارس دولتی تلاش نمی کنند. شما برای ماندن در آنجا بسیار تضمین شده اید. کل قانون “اول ، اول از همه” واقعاً صدق نمی کند. مسائل مربوط به انضباط اغلب در مدارس دولتی بسیار کمتر است.

به طور کلی ، هر چقدر هم که معلمان کنکور آزمون مجرب به نظر برسند برخی از دانش آموزان خود را نادرست بدانند ، شنیدن کابوس در مورد بچه های مدارس دولتی که ده بار بدتر کرده اند معمول تر است. با ترکیبی از سیاست های سختگیرانه نظم و انضباط ، فرهنگ سنتی مدرسه و بسیاری از عوامل مؤثر دیگر ، مدارس خصوصی تمایل دارند که بچه های کمتری داشته باشند که کلاسها را سر می گذرانند و مختل می کنند. در حالی که ممکن است آموزش و پرورش برای کسانی که در حرفه تدریس نیستند کاملاً استاندارد شده به نظر برسد ، ما مربیان می توانیم به شما بگوییم که مدارس خصوصی و دولتی تفاوت های اساسی با یکدیگر دارند. مدارس دولتی به دلیل پر ازدحام و شهربازی های سرپوشیده و پر از بچه های پر افتخار که نمی توانند کار دیگری به دست آورند ، رپ بدی به دست می آورند. از طرف دیگر ، مدارس خصوصی به عنوان نوعی تختخواب کوسن پرداخت می شوند که توسط تعداد معدودی از والدین هزینه می شود که اساساً وجهی برای تهیه اصل فرزندشان از طریق مدرسه دارند. آنچه حتی از این کلیشه ها حتی رادیکال تر است تفاوت در تدریس در هر دو نوع مدارس است.