“کلاه پهلوی” جذابیت‌های سمعی و بصری بسیاری دارد

“ماه چهره خلیلی” بازیگر نقش “وین سیمپسون” در سریال “کلاه پهلوی” گفت: “سید ضیاءالدین  دری” کارگردان این اثر واسه این نقش خواهان فردی مسلط به زبون انگلیس بود، چون این سریال در شبکه جام جم به زبون اصلی پخش می شه و هر شخصیت چه انگلیسی، چه فرانسوی و چه فارسی به زبون خود صحبت می کنه و آشنایی کامل من به این زبون و هم اینکه لهجه های جور واجور انگلیسی به دلیل کار من در تئاتر لندن دلیل شد که “سید ضیاءالدین دری” منو واسه این کار انتخاب کنه.

ایشون اضافه کرد: “وین سیمپسون” به عنوان یه دیپلمات سیاسی باید تموم حرکات و رفتار یه دیپلمات رو علاوه بر لحنش داشته باشه و من در گذشته هم روی این نقش ها کار کرده بودم و حضور در این سریال و کارکردن با “سید ضیاء الدین دری” واسه من شانس بسیار بزرگی بود.
بازیگر نقش “وین سیمپسون” گفت: صحبت ها در مورد بازی من در “کلاه پهلوی” از سال ۸۱ و به محض ورود من به ایران انجام شد و در سال ۸۵ و شروع این سریال با سکانس های سفارت انگلیس ما به عنوان اولین نفرات جلوی دوربین رفتیم.
خلیلی در مورد نقش “وین سیمپسون” بیان کرد: این نقش در تاریخ به عنوان یه شخصیت حقیقی وجود داشته و از کودکی واسه اومدن به ایران به اون آموزش داده بودن و این زن به عنوان یه دیپلمات بخش فرهنگی سفارت انگلیس واسه منافع کشورش به هر اقدامی در ایران دست می زند تا اهداف خود و انگلیس رو در خاورمیانه دنبال کنه.
بازیگر نقش “وین سیمپسون” بیان داشت: “کلاه پهلوی” به عنوان یه اثر تاریخی- سیاسی در ردیف سریال سریال های الف خاص هستش و در ژانر خود به عنوان یه اثر خاص به سوژه ها و آدم های مختلفی می پردازه که جذابیتای زیادی رو از دید سمعی و چشمی واسه مخاطب ایجاد می کنه.
خلیلی خاطر نشون کرد: مرور تاریخ ایران و تفکر درباره ویژگی های اون دوره ی وقتی جذابیت و شیرینی خاصی داره که باید بطور حتم بوسیله بیننده دیده شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *