۱۰دختر در دام فریب مرد تبهکار

newsشکایت همزمان دو دختر جوون در اداره آگاهی، راز جنایتای ترسناک خفاش شب جوانرود و همسرش رو معلوم کرد.

سرهنگ بزرگی، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در گفت وگو با مهر درباره اقدامات مجرمانه خفاش شب جوانرود و همسرش گفت: پانزدهم فروردین امسال دو شکایت مشابه در اداره آگاهی مطرح و در بررسی اونا مشخص شد زن و مردی به بهونه خواستگاری، دختران رو گول مالیده و با انتقال به باغای دور و بر جوانرود، در این محل مرد تبهکار قربانیان رو مورد آزار و اذیت قرار داده و پس از سرقت طلاهایشان، از محل فرار کردن.

ایشون اضافه کرد: با در نظر گرفتن حساسیت موضوع، تیمی از ماموران رسیدگی به پرونده رو در دستور کار قرار دادن. بررسی کارآگاهان نشون داد، متهمان زن و شوهر بوده و با چرخ زدن در شهر، طعمه های خود رو از بین زنان و دختران جوون انتخاب می کنن.

سرهنگ بزرگی ادامه داد: ماموران با جستجوی گسترده، مخفیگاه متهمان رو در ساری شناسایی و هر دو رو در عملیات غافلگیرانه دستگیر کردن. در بازرسی از خونه اونا هم بخشی از طلاهای سرقتی قربانیان کشف شد. متهمان به اسمای سعید بیست و هفت ساله و ماندانا بیست و پنج ساله با قرار قانونی روونه زندان شدن.

براساس این گزارش، بررسی شکایت مالباختگان نشون میده متهمان علاوه بر پوشش خواستگار، به شکل مسافرکشی هم مبادرت به این کار می کردن.

ملااکبری، دادستان جوانرود در این رابطه گفت: شکایتی هم از طرف زنی مطرح شد که براساس اون ایشون مدعی بود شخصی به بهونه مسافرکشی، من و فرزندم رو سوار خودرو کرد و با تهدید و زور ما رو به باغی منتقل و طلا و جواهراتم رو سرقت کرد. متهمان با فریب زنان و دختران، اونا رو سوار خودروی پژو آر دی سبز کرده و با انتقال به باغی در کوی رسول آباد میاندرود، طلا، جواهرات و پولشون رو سرقت می کردن و مرد متهم هم اونا رو مورد آزار و اذیت قرار می داد.

بزرگی اضافه کرد: در محل حادثه تعدادی کیف، کفش و لباس زنونه پیدا شد و بررسیای اولیه نشون داد تعداد آدمایی که مورد تجاوز قرار گرفتن ده نفر هستن که تحقیقات ادامه داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *