۱۰ نشانه عشق مرد به زن

happy-couple-successful-marriage-feature

چیجوری بفهمیم یه مرد ما رو دوست داره و عاشق ماست؟ عشق واقعاً احساس عجیبیه و شاید خیلی راحت بشه بیان احساسات و علاقه یه مرد به زنی رو تشخیص داد اما نشونه هایی هست که علاقه مرد به زن رو مشخص میکنین، نشونه هایی از عشق مرد به زن که باید در رفتار و کردارش تشخیص بدید.

شاید تازگیا با مردی آشنا شده باشین و بخواین بدونین که از شما خوشش میاد یا نه. اینکه بفهمین مردی واقعاً دوستتون داره یا نه خیلی ساده تر از اون چیزیه که بیشتر خانوم ها فکر می کنن.

بیشتر اوقات خانوم ها اجازه میدن که احساسات شخصی شون جلو راه فکر کردنشون رو بگیره و بعد از یه مدت می فهمن که وقتشون رو با مردی تلف کرده ان که علاقه ای به اونا نداشته.

پس قبل اینکه بذارین رابطه تون پیشرفت کنه، با این ۱۰ روش تشخیص بدید که مردی که در زندگیتانه واقعاً دوستتون داره یا نه. ۵ روش اول کمکتون می کنه بفهمین اون مرد جذبتون شده یا نه و ۵ روش بعدی نشونتون می دهد که همسرتون عاشقتانه یا خیر.

حتی اگه مرد زندگیتون همه تلاش خود رو استفاده کرده و براتون فیلم بازی کنه که عاشقتانه، چیزایی هست که قادر به کنترل اون نیس و دست اون رو برملا می کنه.

  1. به چشم هاش دقت کنین.

فقط با نگاه کردن به چشمای طرفتون می تونید از احساس اون باخبر شید. برخلاف بقیه اعضای بدن که ما روی اونا کنترل داریم، چشم هامون فرق دارن. وقتی زن یا مردی هیجان داشته باشه یا حسی قوی در دلش باشه، مردمک چشمانش بزرگتر می شه.

پس اگه وقتی با طرفتون حرف می زنید، دیدید که مردمک چشمانش بزرگ شده یعنی دوستتون داره.

هم اینکه موقع حرف زدن می تونید از طرز نگاه کردن اون بفهمین که چقدر به شما توجه داره. اگه رابطه چشمی خود رو دائم با شما حفظ می کنه، می تونید احساس قلبی اش رو از چشم هاش بخونین.

  1. وقتی با شماس احساس شادی می کنه.

این رفتار ضمن اینکه به طور کاملً مشخصه اما معمولاً ندیده گرفته می شه. این واقعیت که مردی نتونه لبخندش رو از شما مخفی کنه یا پیش شما خیلی هیجان داشته باشه، دستش رو جلو شما رو می کنه.

  1. کاری که دوست دارین رو انجام می دهد.

اینم یکی دیگه از نمونه هاییه که مردها واسه اینکه پیش کسی باشن که دوستشون دارن انجام میدن. به فعالیت هایی فکر کنین که دوست دارین و اگه می ببینن اون واسه اون فعالیت ها براتون برنامه می گذارد، مشخصه که دوست داره وقت بیشتری با شما بگذراند.

مهم نیس که اون به اون فعالیت ها علاقه داره یا نه، مهم اینه که می خواهد وقتش رو با شما بگذراند.

  1. آخرهفته های خود رو با شما می گذراند.

به خاطر اینکه هممون زندگی های پرمشغله ای داریم، آخرهفته ها دوست داریم استراحت کرده و وقتمون رو همونطور که دوست داریم بگذرانیم. پس اگه مردی فقط دوستتون باشه، آخرهفته خود رو صرف کار دیگری می کنه، کاری که از انجام اون لذت می برد.

اما وقتی مردی می خواهد کل آخرهفته خود رو با شما بگذراند، به طور کاملً مشخصه که شما چیزی هستین که به اون بیشترین لذت رو می بدید.

این مسئله به طور ناخودآگاه و غیرارادی واسه اونا اتفاق می افتد چون وقتی مردها به زنی علاقه دارن، دوست دارن همه وقت خود رو کنار اون بگذرونن. هیچوقت با خودش فکر نمی کنه که اگه این کار رو بکنه، شما پیش خودتون خواهید گفت که گرفتارتان شده. این کار رو می کنه چون همون کاریه که دوست داره انجام بده.

  1. بیشتر از اندازه مراقبتانه.

همه مردها تا اندازه ای واسه دوستان و دور و بریا شون نگرانین اما اگه مردی که در کنارتانه بیشتر از اندازه مراقبتانه و نگرانتان می شه، فقط می تونه یه معنی داشته باشه: واقعاً دوستتون داره.

اگه از شما می پرسد ناهارتان رو خورده اید یا نه، واسه اینکه سردتون نشه، کتش رو روی دوشتون می اندازد، حتی اگه کمی حالتون بد باشه شما رو پیش دکتر می برد، یعنی خیلی نگرانتانه.

بیشتر وقت ها این نگرانی ها مشکلی ایجاد نمی کنه اما بعضی وقتا واسه طرف مقابل خسته کننده می شه. واقعیت اینه که این یکی از اون رفتارهاییه که مردها نمی تونن کنترلش کنن. این در خونشونه و فقط وقتی بروز می کنه که کسی رو واقعاً دوست داشته باشن.

خوب اینا ۵ روش اول بودن تا بفهمین مردی به شما جذب شده یا نه، اما اگه می خواهید بدونین همسرتون عاشقتون هست یا نه ۵ نکته بعدی رو بخونین.

  1. از لمس کردن شما لذت می برد.

یه جفت گوشواره جدید خریده اید؟ شایدً واسه بررسی اونا به نرمی انگشتانش رو به گوشهایتان می کشوند. هر مردی که همسرش رو دوست داشته باشه، دوست داره که همیشه اون رو نوازش کنه.

البته این نوع نوازش کردن نوع شهوت آمیز نیس، بلکه نوازشی همراه با دوست داشتنه. مردها از تماس های جسمی خیلی خوششون میاد و اگه دوستتون داشته باشن، اینکار به صورت غیرارادی در اونا اتفاق می افتد.

اگه همسرتون همیشه بدنتون رو لمس می کنه، به طور کاملً مشخصه که واقعاً دوستتون داره. دلیل این کارش اینه که می خواهد همیشه حستان کنه. این واسه اونا به طور کاملً طبیعیه و روشیه واسه نشون دادن مردونگی شون. پس اگه شمام به عنوان یه زن همین حس رو دارین، باید با لمس کردن همسرتون به اون جواب بدید.

  1. یه اسم مستعار دلنشین براتون انتخاب کرده.

اسم های مستعار یه روش غیرمستقیم واسه مردونه که احساساتشون رو به شما نشون بدن. با این کار اون اسم مستعار رو با یه حس مورد پسند در رابطه می کنن و هربار که اون اسم رو بر زبون می بیارن اون حس رو احساس می کنن.

هرچه شما رو بیشتر با اون اسم صدا کنن یعنی دوست دارن اون حس رو بیشتر تجربه کنن و این یعنی اون مرد شدیداً گرفتارتان شده.

  1. هر روز براش مثل روز تولدتانه.

این یکی از مشخص ترین رفتارها هستش اما خیلی مهمه. اگه همسرتون به محل کارتون براتون گل می فرستد، براتون هدیه می خرد، مرتب شما رو بیرون می برد، مطمئنا دوستتون داره. اگه همه این کارا رو حتی بعد از اینکه با اون رابطه جنسی برقرار کردین ادامه می دهد، یعنی عاشقتون شده.

مردها خیلی اهل بیان احساسات نیستن و تصور می کنن که هدیه خریدن یا خوش رفتاری با همسر، دوست داشتنشون رو نشون می دهد. حواستون باشه که قدر این مراحل ابتدایی رابطه رو بدونین چون این راهیه که مردها واسه بیان دوست داشتنشون انتخاب می کنن.

  1. به نیازاتون توجه داره.

اینم یکی دیگه از رفتارهاییه که در مردی که عاشقتانه می بیند. این مسئله مخصوصاً اگه در گروه دوستانش باشین کرد بیشتری پیدا می کنه.

اگه به شما توجه خاصی نشون می دهد، توجهی بیشتر از چیزی که به دوستانش داره، یعنی خیلی دوستتون داره چون هر مردی که توجهی بیشتر از توجهی که به دوستانش داره به زنی داشته باشه، یعنی اهمیت شما واسه اون بسیار بالاتر از دیگرونه.

  1. به رفتار دوستانش توجه کنین.

هممون وقتی عاشق می شیم، ناخودآگاه درمورد چیزی که در فکرمون می گذره – کسیه که عاشقش هستیم – حرف می زنیم. اگه وقتی دوستانش رو می ببینن به شما می می گن که فلانی «خیلی تعریف شما رو کرده» یا «چه خوب که در آخر شما رو دیدیم» و یا وقتی شروع به تعریف یه خاطره مشترک می کنین به شما می می گن فلانی «قبلاً برامون تعریف کرده»، به طور کاملً مشخصه که این اواخر شما تنها موضوع صحبت های اون بوده اید.

همینطور وقتی با دوستانش بیرون هستین و متوجه می شید که اونا حواسشون به حرف ها، رفتارها و احساسات شماس، باید بفهمین که طرفتون قبلاً به اونا گفته که شما رو خیلی دوست داره و به خاطر همین اونا هم تلاش می کنن که بهترین رفتار خود رو جلو شما داشته باشن.

این چیزها واسه مردها خیلی مهمه چون اگه مردی بتونه کاری کنه دوستانش با شما رفتار خوبی داشته باشن، می تونه شما رو کنار اونا نگه داره (یعنی می تونید اوقات بیشتری رو کنار هم بگذرونین) و این دوطرفه س چون وقتی شمام اوقات خوبی رو کنار اونا بگذرونین، رفتار خوبی دارید و دوستانش هم از شما خوششون میاد.

اگه بخواین ساده تر بگیم، اگه مردی همه این سختی ها رو به خاطر شما به جون بخره، یعنی واقعاً دوستتون داره.

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

خبرهای داغ روز عشق مردمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *