۱۱عادت آدم های خسته کننده

boring-meeting,افراد خسته کننده

معمولاً در هر جمعی آدمایی هستن که شما رو کلافه می کنن و آرزو میکنین که ای کاش در جای دیگری بودین ! می توان این افراد رو در دسته خسته کننده ها قرار داد که همه ویژگی های خاص و مشترکی دارن در ادامه با بعضی از ویژگی های افراد خسته کننده آشنا می شید.

 1. مردم خسته کننده مکالمات نامتعادلی دارن.

به جای پیدا کردن یه تعادل بین صحبت کردن و گوش دادن، در حرف زدن زیاده روی می کنن. گوش دادن بدون صحبت کردن و یا صحبت کردن بدون گوش دادن، هر دو کار اشتباهیه.

 1. مردم خسته کننده متوجه گفت و گوی بقیه نمی شن.

اگه شما آدم خسته کننده ای هستین، شاید متوجه زبون بدن افراد دیگه نمی شید. اون چیزی که باعث می شه یه فرد خسته کننده باشه، صحبت کردن الکی و دائمی و ندیده گرفتن سیگنال ها و زبون بدن طرف مقابله که می گوید “من علاقه مند به شنیدن چیزی که شما می گویید نیستم، اما هر چند ثانیه یه بار به رسم ادب با اشاره سر شما رو تایید می کنم”.

واسه جلوگیری از این، یاد بگیرین که به چیزی که مردم با بدن خود می می گن، گوش بدین.

 1. مردم خسته کننده نمی تونه مردم رو بخندون.

انعطاف پذیری شناختی یعنی توانایی آزمایش یه ایده یا یه اتفاق از دیدگاه های متفاوت و پس از اون، به طور طبیعی، برجسته کردن اون هستش. اما مردم خسته کننده این توانایی رو ندارن و نمی تونن از وقایع روزمره و سرگرم کننده بسازن.

 1. مردم خسته کننده همیشه کاری تکراری رو انجام میدن.

یه زندگی کم جنب و جوش و بدون تنوع واسه هرکسی باعث زندگی خسته کننده ای می شه. رفتن به موزه ها، خوندن کتاب و یا حتی پیاده روی ، جنب و جوش خوبی به زندگی می دهد. تجارب جورواجور صحبت و رابطه فرد رو بهبود می ببخشد.

 1. یه فرد خسته کننده می تونه زیادتر از اندازه با احتیاط باشه.

اون عقیده داره به خاطر این که کسی نمی خواهد به اون گوش دهد، و شاید صحبت های اون واسه کسی جذابیتی نداشته باشه، بهتره چیزی نگه.

 1. مردم خسته کننده عقیده ی خاصی ندارن.

آدمایی که نمی دانند به چی باور دارن، آدم های خسته کننده ای هستن.

 1. مردم خسته کننده نمی دانند که چیجوری یه داستان خوب تعریف کنن.

واسه علاقه مند کردن و درگیر کردن بقیه، شما باید قادر باشین که چیجوری داستان بگید. شما باید به اون داستان اهمیت بدید که بقیه دلباخته داستان شما شن.

یه موضوع مهم که احساس می کنین بقیه باید به اون اهمیت بدن رو پیدا کنین. این اهمیت باید واقعی، نه بازی با زبون باشه، که باید در سبک خود راضی کننده و تحریک کننده باشه.

 1. مردم خسته کننده نمی تونن مسائل رو از دیدگاه افراد دیگه ببینن.

مردم خسته کننده معمولا کسائی هستن که نمی تونن (یا نمی خواهند) بفهمن که یه صحبت از دیدگاه تجربه ی شخص دیگه چیجوریه. توانایی قرار دادن خود در جای یه نفر دیگه، قدرت باحال صحبت کردن رو می سازه. اینطوری، هوش هیجانی کلید یه صحبت خوبه.

 1. مردم خسته کننده نظرات خود رو نداره.

اگه مردم در مورد اون چیزی که فکر می کنن، نگاه انتقادی ندارن، پس چیزای زیادی رو واسه ارائه در گفتگو هم ندارن. این افراد فقط می تونن نظرات بسیار سطحی خود رو در موضوعات جور واجور ارائه بدن.

 1. مردم خسته کننده چیز جدیدی واسه اضافه کردن به شما ندارن.

تحقیقات روی مغز نشون می دهد که ما از پایه به صورت طبیعی به دنبال اخبار تازه هستیم. اگه شما هیچی جدیدی رو واسه شنونده جفت و جور نکنین، اونا واسه گوش دادن به شما تحریک نمی شن. وقتی که از کسی می توان چیزی جدید یاد نمی گیرین دیگه اون فرد یه فرد خسته کننده نیس.

زمان اراده کردن در مورد اینکه کسی واقعا یه فرد خسته کننده س، طول می کشد، هر چند بعضی از افراد نشونه های بسیاری در اوایل یه رابطه از خودشون میدن.

 1. مردم خسته کننده اجازه صحبت کردن رو به کسی نمی بدن.

اون چیزی که باعث میشه کسی خسته کننده به نظر برسه، نبود توانایی در شریک کردن بقیه در مکالمه س. اونا معمولا نقطه نظر خود رو با جزئیات بسیار زیاد و بی ربط به موضوع اصلی، بازگو می کنن. اگه شما نمی تونید بفهمین که کسی از دایره گفتگو کنار رفته، شما آدم خسته کننده ای هستین.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

اختصاصی بیزینس اینسایدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *