۱۱ راه داشتن یک رابطه خوب

فقط دو نوع رابطه هست- روابطی که دراز مدت ان و روابطی که خیلی دراز مدت ان. بقیه روابط فقط درحد آشنایی هستن. روابط دراز مدت، عمیقند و ایجاد می شن تا بتونیم حوادث و شرایط سخت رو بگذرونیم.

داشتن رابطه خوب

۱۱ کار کوچیکی که افراد حیرت انگیز واسه ایجاد روابط عمیق تر انجام میدن:

 1. واقعا و اصالتا محتاطند

اونا جوری به ملاحظات شما اهمیت میدن که انگار مربوط به خود اوناس. بین واقعا با احتیاط بودن و ” خودنمایی به احتیاط ” فرق هست . این افراد آشکارا “واقعا با احتیاط ” ان. وقتی با شما حرف می زنند تلاش می کنن برنامه ها و افکارخودشان رو رها کرده و به شما توجه کنن.

 1. به حافظه می سپارند

من در مورد تاریخ تولد و سالگردها صحبت نمی کنم. این آدما به چیزایی که واسه شما مهم ترینه، اهمیت داده و مراقبند. به عبارتی دیگه، اونا مانند شرکای مسئولیت پذیری که خودتون گمارده اید عمل می کنن و چیزایی رو که ممکنه در برنامه پرمشغله خودتون از قلم انداخته باشین، به شما یادآوری می کنن.

 1. متفکرانه و بامراعات رابطه برقرار می کنن

اونا اندیشمندانه و با درنظر گرفتن ملاحظات، شما رو به افراد شبکه خودشون رابطه میدن تا فضای فرصت ها و امکانات شما رو در زندگی شخصی و حرفه ای تون گسترش بدن. اونا با شور و شوق خیلی زیاد می دانند که وقتی با افراد درست و مناسبی در رابطه باشین، توانایی و ظرفیت تون خیلی افزایش می یابد.

 1. پیگیر هستن

اونا در پیگیری های شون پر طاقت و سمج هستن، نه درمورد چیزایی که ازجانب شما نیاز دارن بلکه درمورد چیزایی که نیازمندی ها و پیچیدگی ها رو از زندگی شخصی و حرفه ای تون دور می کنه. اونا آگاهند که شما پروژه های تون رو با اهداف بزرگی شروع کرده اید اما مانند هرکی دیگری واسه پیگیری و به انجام رسوندن شون به کمک و همیاری نیاز دارین.

 1. شما رو مجبور به تفکر می کنن

وقتی قراره تصمیمات مهمی در زندگی یا حرفه تون بگیرین، این افراد هرچه می گویید رو خیلی راحت نمی پذیرن. از شما سوالات جدی و عمیق پی پرسند تا مجبور به اندیشه و تفکر دوباره شید. در این روند، تصمیمات بهتری در آخر میگیرین.

 1. پیروزی های شما رو جشن می گیرند

اونا نسبت به پیروزی های شما، حسود یا بی فرق نیستن و از صمیم دل شون واسه این موفقیت ها شادمانی می کنن. به علاوه، با کمک به شما در هدف گیری بزرگ بعدی، به شما این ضمانت رو میدن که به دست آوردهای خودتون راضی نمونید و بازم جلو برید.

 1. واقعا گوش میدن

به حرف شما گوش می سپارند و هم اینکه به چیزایی که نمی گویید هم گوش میدن. اونا معنی نهفته در حرفه های شما رو می خونن تا ته توی چیزی رو که درموضوع مخفی شده و آزارتون می دهد درآورند. اونا هم اینکه واسه شما اون اندازه راحتی رو جفت و جور می کنن تا آزادانه آرزوها، رویاها، خواسته ها، ترس ها، رقابت‎ ها، نگرانی ها، و مطالبات تون رو با اونا درمیون بذارین.

 1. لبخند می زنند

اونا مانند نسیم فرحبخشی هستن، همیشه با لبخند وارد می شن، و وقت گذروندن با اونا لذت بخشه. وقتی در دور و بر تون هستن شمام در جریانی مورد پسند قرار دارین.

 1. شما رو هم به لبخندزدن وامی دارن

اونا به شکل حیرت انگیزی زندگی شما رو تحت تاثیر قرار میدن، جوری که درمورد خودتون احساس خوبی دارین. نقاط قوت و مثبت تون رو برجسته کرده و کمک تون می کنن نقاط ضعف تون رو پوشش بدید. به طور خلاصه، شما رو مجبور به لبخند زدن و احساس آرامش می کنن. در حضور اونا شما در مورد زندگی احساس راحتی و خوبی دارید.

 1. فقط با یه تماس خودشون رو به شما می رسونن

وقتی می می گن کافیه یه تماس بگیرین تا خودشون رو برسانند، واقعا همین کار رو می کنن. دراوقات خوشی و ناخوشی کنارتون هستن. تنها همین حقیقت که هروقت به اونا نیاز داشتین، دردسترس ان به شما اطمینان می دهد تا با رقابت ها روبرو شید.

 1. ضریب بخشندگی کاربردی (PGQ) بالایی دارن

ضریب بخشندگی کاربردی، ظرفیتیه که فرد در روابطش به ظرفیت نیازای شخص دیگه اضافه می کنه تا به روش ای موثر، نیازای اون رو برطرف کنه. اونا اونقدر ضریب بخشندگی کاربردی بالایی دارن که شما چاره ای جز این ندارین که واسه داشتن اینجور دوستی احساس خوشبختی و کامروایی کنین.

به طور خلاصه، زندگی شما عالی می شه چون با این افراد حیرت انگیز و عالی محاصره شده اید. با اونا روابط عمیق برقرار کنین تا زندگی تون رو سحرآمیز کنین.

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

اختصاصی عشق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *