۱۲ ماه زندگی در قفس شیرها +عکس

living-with-lions

“Alexander Pylyshenko” یه باغ وحش دار از اوکراینه که تصمیم داره به مدت یه سال فقط در قفس شیره ها و به همراه دو شیر بالغ و بزرگ زندگی کنه.

در باغ وحش که قدم بزنین، قفس شیره ها بیشتر از دیگر بخشای باغ وحش شما رو دلباخته می کنه و خیلیا رو در مقابل اون غرش کنان می بینین که تلاش بر تحریک شیری دارن که درقفس خود در حال استراحته.

تموم اون جمعیت تنها منتظر نعره از شیر هستن وقتی شیر اینکار رو انجام بده همه از ترس در جای خود خشک می شن. حال فرض کنین بخواین یه سال در قفس این شیره ها زندگی کنین و شبا آنحا بخوابین.

www.alamto.com-living-with-lions2

“Alexander Pylyshenko” یه باغ وحش دار از اوکراینه که تصمیم داره به مدت یه سال فقط در قفس شیره ها و به همراه دو شیر بالغ و بزرگ زندگی کنه.

اون هدف این کار خود رو جمع آوری پولی واسه گسترش تحقیقات روی شیره های در حال نابودی می دونه. البته این اولین بار نیس که اون وارد قفس شیره ها می شه در سال ۲۰۱۱ با ۳۵ روز زندگی در کنار اونا تونست رکورد زندگی با یه حیوان وحشی رو بشکنه.

اون واسه اینکه بتونه یه سال در کنار شیره ها دووم آورد تصمیم داره به مانند اونا زندگی کنه، در خاکا بخوابه و گوشت خام بخوره.البته یه دستشویی و حموم در قفس ساخته تا واسه کارای جور واجور از اونجا خارج نشه و تموم وقت در قفس بمونه.

این دوست دار حیوانات می خواد ۴۵ هزار دلار واسه رسیدن به آرزویش بدست آورد و واسه اینکار از هیچ حرکتی افسوس نمیکنه مثلا تبلیغات تلویزیونی و اینترنتی بخشی از اون هستش.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

بازنشر باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *