۱۳ سال زندگی در قبرستان + عکس

آدمای بی خانمان واسه گذران زندگی به محیطای عجیب سر میزنن. از زندگی در فاضلاب تا گذران زندگی در دخمه یا حتی وسط خیابون از جمله راه هایه که بعضی آدمای بی خانمان از اون واسه گذران عمر استفاده می کنن.

“فابیو برالدو” مردیه که بعد از نابود شدن شغلش چندین ساله بی خانمان و بی سرپناه شده اما برخلاف دیگه بی خانمانا راهی متفاوت رو واسه زندگی کردن پیدا کرده و به جای فاضلاب در قبرستان زندگی می کنه.

این مرد که قصد داشته از بدترین شرایط بهترین استفاده رو از جا در آورد حالا ۱۳ ساله پیش رفیق مرده خود در قبر زندگی می کنه. محل خواب و زندگی اون یکی از شش قبریه که در نزدیکی قبر رفیقش خالی مونده و به خونه “فابیو” تبدیل شده.

اون میگه اول فضای بسیار ترسناک بود اما بعد از یه مدت به اون عادت کردم و در تموم طول این چند سال حتی یه روح هم ندیده ام. اون میگه زندگی در این فضا رو به موندن در خیابون و گدایی کردن بهتر می دونه.

این مرد ۴۷ ساله باور داره در آخر روزی زندگی گذشته اش رو به دست می آورد و می تونه دوباره به میان آدمای عادی برگرده. اون در تموم این سالای با خوراکیای خیریه یا پیدا شده در قبرستان زندگی رو گذرونده ولی می خواد روزی زنده از این فضا دور شه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

بازنشر باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *