۱۵ روز درصف برای خرید اولین آیفون!/ تصاویر

برایان کابلو… این نام تا دیروز اسمی بود مثل دیگه اسما. اما حالا واسه جماعت آیفون باز، یادآور جوون عاشق و جو زده ایه که اولین آیفون ۵اس امریکا رو از اون خود کرد. البته بعد از ۱۵روز صف ایستادن!

به گزارش آلامتو به نقل از خبرگزاری مهر: دیروز جمعیت بزرگی که در یکی از خیابونای نیویورک پشت فروشگاه آیفون صف کشیده بودن در آخر موفق شدن بعد از ساعتا انتظار به داخل فروشگاه راه پیدا کنن و با یکی از دو مدل جدید آیفون یعنی ۵s و ۵c در دست بیرون بیان. برایان کابلو به همراه دوستش جو، از همون وقتی که تاریخ عرضه این دو مدل جدید اعلام شد، واسه اولین بودن در صف ایستادند تا ۱۵ روز بعد، یعنی ساعت ۸صبح روز جمعه بتونن اولین خریداران آیفون جدید باشن.

در شهرهای دیگه دنیا هم شرایط همینطوری بود. در سیدنی از بین جمعیت پتو و بالش به دستی که جلوی فروشگاه صف کشیده بودن، یه مرد اندونزیایی موفق شد بعد از یه روز و نیم در صف ایستادن اولین آیفون جدید دنیا رو از اون خود کنه و در برلین هم صدها نفر زیر باران ایستادند تا نوبت شون رو واسه ورود به فروشگاه اپل این شهر از دست ندن. در لندن یکی از مشتریایی که جلوی صف وایس تاده بود در مقابل پیشنهاد وسوسه انگیز فروش نوبتش مقاومت کرد و حاضر نشد با ۵هزار پوند، جاش رو از دست بده.

آیفون ۵c شباهت زیادی به ورژن سال ۲۰۱۲ اون داره فرقش اینه که بدنه ای از جنس پلاستیک، کمی کلفت تر و در رنگای جور واجور واسه اون در نظر گرفته شده که قیمت کمتری هم نسبت به نمونه قبلی داره. اما از این نمونه استقبال زیادی نشد و بیشتر خریداران، سراغ آیفونای ۵s رو می گرفتن.

برایان کابلو ۱۵روز در صف ایستاد تا اولین خریدار آیفون جدید باشه

در برلین مردم سرما و باران رو تحمل کردن اما حاضر نشدن خرید آیفون رو به تاخیر بندازن

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *