۲۰ ویژگی مردان جذاب از نظر زنان

coupleویژگیای مردان جذاب واسه زنان

اگه می خواید یکی از جذابترین مردان باشین تلاش کنین بعضی از ویژگیای لیست زیر رو داشته باشین.

به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ دلایل راضی کننده نشون میدن که واسه جلب توجه یه زن، فقط به یه چیز نیازه. پول (نگاهی به عکسای عروسی ترامپ بندازین). اما اگه شما پول و هدیه های گرون رو از این معادله خط بزنین، معلوم نیس کدوم یکی از ویژگیای نا قابل لمس تر به جاذبه جنسی یه مرد کمک می کنن.

هدف

روش ها و افراد

ما بیشتر از ۱۰۰۰ زن آمریکایی در سنین ۲۱ تا ۵۴ رو در دو نظر سنجی آنلاین بررسی کردیم. یکی از اونا از راه Opinion Research Corporation موجود در پرینستون نیوجرسی انجام شد و دیگری در سایت BestLifeOnline. com.

یافته های

ما صفات و ویژگیا رو براساس درصد خانمایی که اونا رو جزء ۱۰ ویژگی برتر قرار داده بودن، سازماندهی کردیم. زنان به صفات مربوط به اخلاق و شخصیت، رتبه بسیار بالاتری نسبت به اونایی که نشون دهنده جذابیت فیزیکی بودن، دادن. مثلا: تنها ۱۳ درصد از خانوما بدن عضلانی رو به عنوان یه شرط لازم واسه جذابیت به حساب آوردن، در حالی که ۶۶ درصد، صداقت اخلاقی رو جزء یه ویژگی قرار دادن. اطلاعات زیر رو بررسی کنین.

(۵ ویژگی) اخلاقی برتر:

۸۴%

۱. وفاداری

از هر۱۰ زن، بیشتر از ۸ نفر، وفاداری رو جزء ۱۰ ویژگی برتری قرار دادن که به نظرشون تو یه مرد، جذابه. تمایل یه زن به وابستگی، یه ضرورت بیولوژیکی و لازمه بزرگ کردن درست فرزنده. همیشه به اون اطمینان بدین که قرار نیس جایی برید.

۷۵%

۲. توانایی اعتماد

از هر ۴ زن، ۳ نفر می گن به دنبال مردی هستن که معتقد شه و به تعهدش معتقد بمونه. مسئولیت پذیر بودن (حتی صرف اینکه یادتون نره هنگام برگشت به خونه، سس سالاد بخرین. ) یه سیگنال مثبت می فرستد که شاید شما روزی، معتقد شید.

۶۷%

۳. مهربانی

زنان، جذب مهربانی می شن چون محبت، اعتماد به نفس رو زیاد می کنه. یعنی، اگه شما با خدمتکار خوب رفتار کنین، زنی که با اون قرار دارین، اینطور برداشت می کنه که با اونم رفتار خوبی دارین.

۶۶%

۴. صداقت اخلاقی

داشتن جربزه واسه گفتن حقیقت، واسه یه زن به این معناست که شما جربزه دارین یه شریک خوب، غمخوار و مناسب در درازمدت باشین. دروغای بی اهمیت، ایرادی ندارن اما از گفتن دروغای اساسی، دوری کنین.

۵۱%

۵. بابایی

یه پدر خوب بودن (یا داشتن پتانسیل واسه تبدیل شدن به یه پدر خوب) یعنی یه الگوی خوب بودن (یعنی صبور و غمخوار بودن) خصوصیاتی که زنان تو یه شریک پسند می کردن. اگه یه پدر نیستین، با اون درباره آبجی زاده یا برادرزاده مورد علاقه تون یا کارمندی که در محل کار به اون آموزش می دید، صحبت کنین.

(۵ ویژگی) شخصیتی برتر:

۷۷%

۱. حس شوخ طبعی

با در نظر گرفتن زنان شرکت کننده در این بررسی، توانایی خندیدن به تنشای زندگی، یه ضرورته. اگه بتونین اونا رو بخندونین، امتیاز اضافی به دست میارین. شوخ طبعی به یه خانوم میگه که شما می تونین به خیلی از مشکلاتی که زندگی سر راهتون قرار میده، بخندین و اونا رو خیلی راحت مدیریت کنین.

۵۵%

۲. ذکاوت

خانوما دوست دارن یه مرد باحال و جهاندیده رو به بقیه معرفی کنن. مردانی که حلال مشکلات هستن، به زنان احساس امنیت میدن و مردانی که همیشه در حال پیشرفت هستن، هیچوقت خسته کننده نمی شن.

۴۶%

۳. شور

به چه دلیل خانوما همیشه عاشق موسیقی دانان هستن؟ چون ستاره های راک در جمعای عمومی، احساساتی هستن. زنان، جلوه های شور و عشق رو دوست دارن چون به دیدن اونا از طرف مردان، عادت ندارن. در مورد یه چیز، احساساتی شید. قایقرانی، هنر امپرسیونیستی، کباب کردن یا ساخت مسکن واسه افراد فقیر. این ثابت می کنه که شما به چیزی بالاتر از خودتون، اهمیت می دید.

۴۱%

۴. اعتماد بنفس

مردی که از درون، احساس آرامش و امنیت می کنه، به زن مورد نظرش هم همین حس رو میده. با نشون دادن اینکه شما میتونین افراد یا موقعیتای ناآشنا رو مدیریت کنین، به زن حاضر در زندگی تون می گین که احتیاجی نیس بترسد.

۳۸%

۵. سخاوت

این ویژگی واسه زنان بالای ۳۵ سال، مهم تر از خانمای زیر این سنه. با این حال، سخاوت فقط به معنی دعوت به شام تو یه رستوران ۴ ستاره نیس. تمایل شما واسه دادن وقت تون و شنیدن حرفش اون چیزیه که زنا مشتاقش هستن.

(۵ مهارت) عملی برتر:

۵۳%

۱. گوش دادن

توجه کنین. یه خانوم وقتی احساس امنیت و آرامش می کنه که بدونه مرد مورد نظرش، گوشی اش رو کنار می ذاره و به اون گوش میده. این جمله جادویی رو بخاطر بسپارین: من اینجا هستم. همه چیز رو به من بگو.

۴۸%

۲. عاشقونه بودن

حرفای عاشقانه واسه سمت راست مغز یه زن (که کمتر منطقیه) جذاب هستن. هر زنی در مورد عاشق شدنش خیالبافی می کنه. حرف عاشقانه، جسورانه س چون شما تمایل تون رو نسبت به یه زن نشون می دید و یه جنبه لطیف تر و آسیب پذیرتر رو رو می کنین که در نظر زنان، غیر قابل مقاومته.

۳۵%

۳. خوب بودن در رابطه جنسی

منظور فقط ارگاسم نیس. یه زن می دونه فردی که در تختخواب به اون اهمیت میده، در بیرون تختخواب هم مراقبش هستش. شور و اشتیاق شما واسه بدن اون، مهم تر از قدرت جنسی شماس.

۲۳%

۴. پخت و پز، تمیز کردن و چیزای دیگه ای به جز اینا

خودکفایی یعنی از اون انتظار نداشته باشین که مانند مادرتون باشه. یاد بگیرین چیجوری یه یا دو صبحونه یا ناهار معرکه درست کنین تا قلب اونو بدست بیارین.

۲۱%

۵. پتانسیل رسیدن به درآمد

از هر ۵ زن مورد مطالعه، یه نفر گفت که موفقیت یه مرد در شغلش، به جاذبه جنسی اون منجر می شه. اگه از خودتون استعداد، دنبال کردن هدف و رسیدن به اونو نشون بدین، به زنان اطمینان می دید که تامین کننده خوبی هستین.

(۵ ویژگی) فیزیکی برتر:

۳۰%

۱. سبک مناسب لباس پوشیدن

طرز لباس پوشیدن شما، بر زنی که با اون هستین، تاثیر میذاره. مردی که می دونه چیجوری یه پیراهن طرح دار و کراوات رو با همه کنه، وقتی که زن مورد نظرش، خوب لباس بپوشد هم متوجه می شه. به طور مرتب به خشکشویی و خیاطی سر بزنین و واسه اون پارچه های مد روز و لطیف مانند ترمه، چرم جیر، و مخمل نخی راه راه و براق بخرین.

۲۶%

۲. چهره خوش قیافه

علم جاذبه که بی انتها مورد مطالعه قرار گرفته، میگه که همه چیز به تناسب مربوط می شه. تصور کنین که یه نقطه چین قرمز به صورت عمودی در وسط صورتتون تا پایین بینی تون دارین. ویژگیای صورت شما در شکل و ترتیب، در هر دو طرف این خط، مانند هم هستن؟ چشما و گوش هاتون هماهنگی دارن؟ هر چی تقارن یه سمت صورتتون با سمت دیگه بیشتر باشه، شما باحال تر هستین. زنان در تحقیقات میان فرهنگی هم به مردانی با چانه های پهن، استخوانای گونه بالا و چشمون بزرگ به عنوان جذاب ترین مردان، رای دادن. بهترین راه ها واسه بهبود قیافه تون بیشتر لبخند بزنین و مطمئن شید که خطای ریش تون، برابر هستن.

۱۵%

۳. قد

بلند، تیره و خوش تیپ، مهم ترین مسائل نیستن. زنان می گن که دوست دارن احساس کنن کوچکتر از مرداشون هستن. اما قد حتما به معنی تسلط نیس. زنان تا وقتی که خیلی بلند تر از شما نباشن، احساس راحتی می کنن.

۱۳%

۴. اندام عضلانی

زمان بیشتری رو در جلوی آینه حموم و زمان کمتری رو جلوی آینه باشگاه سپری کنین. تعداد زنائی که یه صروت تراشیده رو به یه اندام عضلانی بهتر می دونن، تقریبا ۳ برابره. عضلات به کنار زدن رقبا و مطمئن ساختن یه زن از اینکه موقع رقصیدن اونو رها نمی کنین تا زمین بخوره، کمک می کنن اما ظاهر کلی شما، بسیار مهم تر از اندازه عضلات دو سر بازویتانه.

۱۲%

۵. تناسب اندام

زنان، یه بدن خوب رو نشون دهنده یه مرد با نظم و انضباط و صبور می دونن. تناسب اندام به یه زن میگه که شما می تونین در تختخواب و بیرون تختخواب، پا به پای اون پیش برید.

چیجوری همیشه قشنگتر به نظر برسیم؟

چیجوری در عکس قشنگتر باشیم؟

جذابیت خبرهای داغ روز مجله تناسب اندام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *