۲ خودرو جدید و ارزان قیمت نیسان! + عکس

قیمت نیسان ورسا مدل ۲۰۱۱ حدود ۱۰ هزار و ۷۰۵ دلاره. قیمت این خودرو در صورت انتخاب کمترین لوازم انتخابی به حدود ۹ هزار و ۹۹۰ دلار هم می رسد.
حجم موتور این خودرو ۱۶۰۰ سی سی بوده و فضای داخلی این خودرو نسبت به مدلهای مشابه اون بیشتره. این خودرو جزو ارزون قیمت ترین خودروهای خونواده در بازار آمریکا حساب می شه.
ارزون قیمت بودن نیسان ورسا باعث شده تا این خودرو فقط در رنگهای آبی، نقره ای و مشکی در بازار آمریکا عرضه شه.
قیمت این خودرو حتی با اضافه شدن مواردی مانند ترمز ضدقفل، ایرکاندیشن و دنده ی خودکار بازم زیر ۱۳ هزار دلار تموم می شه. نیسان ورسای با حجم موتور ۱۸۰۰ سی سی که امکانات بیشتری مانند سیستم کنترل ثبات الکتریکی هم داره، قیمتی زیر ۱۵ هزار و ۷۸۰ دلار داره.

اما خودرو دوم که از نیسان ورسا هم ارزون تره، میکرا اسمشه. قیمت این خودرو بسته به لوازم نصب شده روی اون بین حدود ۸ تا ۱۱ هزار دلاره. نیسان میکرا هم حالا در بازار کشورهایی مانند هند، بریتانیا و استرالیا حضور فعالی داره. میکرا جزو خودروهای سوپرمینی ساخت نیسان بوده و ساخت نسلهای جور واجور این خودرو از سال ۱۹۸۲ میلادی شروع شده. این خودرو در مدلهای پنج در هاچ بک، سه در هاچ بک و دو در تغییرپذیر تولید شده. این خودرو با موتورهای با حجم های جور واجور مانند یه، ۱.۲، ۱.۴ ۱.۵ لیتری بنزینی و ۱.۶ دیزلی تولید شده. وزن این خودرو حدود ۹۶۵ کیلوگرم بوده و این خودرو در بازار ژاپن با نام “نیسان مارچ” شناخته می شه.
بازار خودرو ایران تا الان میزبان خودروهای لوکس و گران قیمت نیسان مانند مورانو و قشقایی بوده. باید دید شرکت نیسان که وقتی می خواد با شریک هدف دار خود یعنی رنو ارزون قیمت ترین خودروی جهان رو تولید کنه، می تونین تکونی به بازار خودروهای ارزون قیمت ایران بده؟

سمت راست: نیسان میکرا ، سمت چپ: نیسان ورسا

درخشش آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *