۹ خاصیت مفید نوشیدنی کفیر- قسمت 2

دانلود پایان نامه

نوشیدنی درصد بسیار کمتری لاکتوز نسبت به شیر دارد.به همین دلیل نوشیدنی کفیر به افراد جامعه مخصوصا کسانی که از مشکل عدم تحمل لاکتوز رنج می برند توصیه می شود.

۸کفیر علائم آلرژی و آسم را بهبود می بخشد  

واکنش های آرژیک توسط پاسخ های التهابی در برابر مواد زیست محیطی بی ضرر ایجاد می شود.افرادی که سیستم ایمنی بدن بیش از حد حساسی دارند مستعد ابتلا به آلرژی که می تواند شرایطی مانند آسم را تحریک کند می باشند.بررسی های اخیر نشان داده مصرف نوشیدنی کفیر باعث سرکوب واکنش های التهابی مربوط به آلرژی و آسم می شود.

۹تهیه کفیر در خانه آسان است

اگر شما از کیفیت نوشیدنی کفیر خریداری شده از فروشگاه اطمینان ندارید می توانید با تهیه دانه کفیر این نوشیدنی خوشمزه را در منزل تهیه کنید.پکیج کفیر ارسالی فروشگاه پربیوتیک شامل قارچ زنده کفیر همراه با بروشور آموزشی بوده که تمامی نکات توضیح داده شده است .

تهیه نوشیدنی کفیر بسیار ساده است برای تهیه نوشیدنی ، پس از تهیه پکیج کفیر از فروشگاه پربیوتیک مقدار یک الی دو قاشق دانه کفیر را داخل بطری شیشه ای ریخته و به مقدار دو لیوان شیر به آن اضافه نمایید.بطری شیشه ای را داخل مکان تاریک گذاشته به مدت ۱۲ الی ۳۶ ساعت برای تخمیر فرصت دهید.پس از فراید تخمیر دانه های کفیر را از نوشیدنی جدا کرده و در صورت تمایل مقداری نمک اضافه کرده و نوشیدنی کفیر درجه یک و سالم خود را نوش جان کنید.

این مطلب مشابه را هم بخوانید :   انواع تقسیم بندی روش های تامین منابع مالی

نظر شما چیست؟

در نهایت از شما می خواهیم که تجربه خرید خود از این فروشگاه و یا مصرف نوشیدنی کفیر در بخش نظرات با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید تا با این کار بتوانیم به یکدیگر در جهت بهبود و افزایش سلامت کمک کنیم.

منبع: https://prebiotic.ir/