5 نسخه برای دوپینگ کارمندان! | تغذیه سالم

به نقل از مجله زندگی ایده آل: اگه این روزا خستگی زود سراغ تون میاد و حوصله کار کردن ندارین، اگه با گذشتن یکی، 2 ساعت از شروع کار روزانه کسل میشین و احساس می کنین توانایی ادامه کار ندارین بد نیس با طبیعی ترین و آسونترین نسخه ها واسه خلاص شدن از این حس آشنا شید. ما به شما می بگیم که چیجوری بدون مصرف قرص و کپسول با خستگی و بی حوصلگی تون خداحافظی کنین.

می خواین کارمندی خوش اخلاق باشین

اگه در گروه آدمایی هستین که در روزای آخر هفته به دلیل خستگی و فشار به وجود اومده به وسیله کارای عقب افتاده دچار استرس و نگرانی میشین و این استرس رو ناخودآگاه به همکاران، ارباب مراجعه یا اعضای خونواده تون منتقل می کنین و از اون مهم تر دچار ناراحتیا و مشکلای گوارشی به وجود اومده به وسیله استرس کار میشین به شما پیشنهاد می کنیم واسه یه بار هم که شده دم نوش گیاه بادرنجبویه رو تجربه کنین. یکی از مریضیایی که امروزه در جهان به دلیل فشارها و استرسای به وجود اومده به وسیله کار به آدما تحمیل می شه سندرم روده تحریک پذیره که موجب بروز مشکلات و ناراحتیایی در کارکرد دستگاه گوارش مخصوصا روده ها شده و به دنبال اون مشکلات عصبی و افسردگی رو واسه بیماران به همراه می آورد. واسه کنترل و پیشگیری از دچار شدن به این مریضی آسونترین راه کنترل اندازه فشارعصبی، استرس و اضطراب است. یکی از بهترین روش ها واسه کم شدن اندازه این فشارها به کار گیری گیاه بادرنجبویه در برنامه غذایی روزانه است. این گیاه توانایی بسیار خوبی در آرامش فشارهای عصبی داشته و اندازه آرامش بدن رو بالا می بره. اینطوری به کم شدن نشونه های و مشکلات سندرم روده تحریک پذیر بسیار کمک می کنه. این گیاه به دلیل خاصیتی که در کنترل و کم شدن اندازه اضطراب، استرس و فشارهای عصبی داره و به خاطر این که یه القا کننده خوب واسه مریض به وقت خوابه به مرور موجب افزایش نشاط و شادمانی در افراد می شه.

ماساژ روغن کنجد واسه…

مردان و زنان زیادی وجود دارن که از کم شدن اندازه انرژی و توانایی جسمی خود واسه انجام کارای روزانه شون شکایت می کنن. این گروه بیشتر از جمله آدمایی هستن که در طول روز وقتی واسه پیاده روی، نرمش و ورزش ندارن و بیشتر وقت شون رو صرف کار می کنن. اونا هر چند به تصور خودشون افراد پرجنب و جوشی هستن که بیشتر وقت شون به کار می گذره اما در گروه کم جنب و جوش ترین افراد قرار می گیرن چون که بیشتر وقت شون رو پشت میز می گذرونه و بدن شون پر از گره ها و اسپاسم هاییه که کم کم اونا رو خسته و بی حوصله می کنه و انرژی اونا رو تحلیل می بره. یکی از بهترین روش ها واسه خلاص شدن از این وضعیت ماساژ بدن با روغن کنجد است. این ماساژ بهترین روش واسه باز شدن اسپاسما و گره هاییه که راه عبور انرژی رو در کانالای انرژی یا مردینای بدن بستن. واسه جفت و جور این روغن کافیه به اندازه سرانگشت کندر رو درون روغن کنجد انداخته و روغن رو روی حرارت بذارین تا کندر حل شه. پس از خنک شدن این روغن اونو روی ستون فقرات ماساژ بدین که این کار علاوه بر آرامش اعصاب به افزایش انرژی هاتون کمک می کنه. پیشنهاد می کنیم دست کم دو بار در هفته این ماساژ رو تکرار کنین.

وانیل درمانی رو یادتون نره

هممون هر چقدر که به کارمون علاقه مند باشیم و با عشق اونو دنبال کنیم بازم ممکنه دچار روزمرگی و تکرار شیم و کار به نظرمون خسته کننده و سخت بیاد. اگه شمام هر چند وقت یه بار این احساس سراغ تون میاد، به نظر می رسه باید از کارشناسان آروماتراپی یا عطردرمانی کمک بگیرین. این کارشناسان می گن که استشمام بعضی از بوها می تونه در کوتاه ترین زمان ممکن حال و هوای آدم رو عوض کنه. پس اگه شمام بعضی وقتا از کارتون خسته میشین و بی حوصلگی سراغ تون میاد پیشنهاد می کنیم 4 تا 5 قطره از اسانس وانیل یا پرتقال رو روی یه دستمال اسپری کنین و اونو در گوشه ای از اتاق کارتون بذارین تا به مرور با استشمام اون حال و هوای تون عوض شه.

چاره ای ندارین زیاد صحبت کنین

اگه به واسطه کارتون چاره ای ندارین صبح تا شب با ارباب مراجعه صحبت کنین و این موضوع باعث شده که دچار گرفتگی صدا و خشکی دهن شید، خالی از فایده نیس که هر روز دمنوش آویشن بخورین. واسه جفت و جور این چای در هر وعده کافیه یه قاشق غذاخوری از برگای خشک آویشن رو تو یه لیوان آب جوش ریخته و روی حرارت ملایم بذارین تا بجوشه. پس از اون این مخلوط رو صاف کرده و به کودک بدین. نوشیدن روزانه 2 فنجون از دمنوش آویشن به شما کمک می کنه تا گرفتگی صدا دیگه سراغ تون نیاد. این جوشونده ممکنه طعم تلخی داشته باشه و کودک خیلی راحت اونو میل نکنه پس می تونین با اضافه کردن یه قاشق عسل به این چای طعم اونو شیرین کنین.

جمع آوری سلامت اکاایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *