مرداد ۲۰, ۱۳۹۹

7 روش برای و زیباتر شدن

:  

7 روش واسه قشنگ تر شدن

تا الان مطالب زیادی واسه حفظ زیبایی نوشته شده، اما یادتون باشه که فقط تعداد مشخصی از این نکات و پیشنهادا واقعا کاربرد دارن که هفت مورد از موثرترین اونا در این مقاله عنوان شده:

۱- روش اول : آب بخورین. البته قانون نوشیدن هشت لیوان آب در روز رو از یاد ببرین اما مطمئن شید که حتما هر روز به اندازه نیاز بدنتون آب بخورین و زیاد تشنه نمونید. اگه به بدن آب کافی نرسه، پوست خشک و کدر می شه.

۲- روش دوم : به کار گیری ضد آفتاب یه ضرورته تا سلامت پوست شما تضمین شه.

۳- روش سوم : مرطوب نگاه داشتن پوسته که واسه این منظور می تونین از لوسیونای مرطوب کننده استفاده کنین.

۴- روش چهارم: از اهمیت دستا و گردن غافل نشید و از اونا مانند صورت مراقبت کنین. دستا و گردن خود رو خوب بشورید و مرطوب نگه دارین.

۵- روش پنجم: ورزش کنین چون ورزش کردن پوست چهره رو نورانی می کنه. جنب و جوش بدنی جریان خون رو بهتر کنه و ظرفیت اکسیژن خون رو بالا می بره. این تغییر واسه سلامت کل بدن از جمله پوست معجزه می کنه.

۶- روش ششم: تغذیه مناسب پر از میوه ها، سبزیا، مقادیر زیادی ویتامین C , A و E داشته باشین چون این ویتامینا واسه سلامت پوست لازمن.

۷- روش هفتم: همیشه احساس خوب و مثبتی داشته باشین. واسه خودتون کارایی رو انجام بدین که به شما حس خوبی بدن اگه لبخند بزنین و خوشحال باشین به طور طبیعی صورتتون نورانی و قشنگتر می شه. پس لبخند بزنین و خندان بمونین.

.

منبع :

جمع آوری به وسیله بخش مقالات پزشکی و بهداشتی سایت آکا