با مدیر تور آشنا شید

 مدیر تور سامانه آگاهی رسانی آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگریه که به کمک اون می توان علاوه بر آگاهی از آخرین اندازه تورها، اطلاعات تکمیلی گردشگری هم گرفت.

مدیر تور

سامانه B2B مدیر تور، سامانه آگاهی رسانی آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگریه که در مورد ی ثبت و معرفی تور و قیمت تور همکاران فعالیت می کنه. به منظور سرویس دهی برتر، اس ام اس آگاهی رسانی و تبلیغاتی اندازه تورها روزانه راس ساعت ۱۱:۱۱ دقیقه به وسیله سامانه مدیرتور ارسال می شه. پس دوره های آموزشی با حضور آژانس های مسافرتی، شرکت های گردشگری و مشاوران ارشد بازاریابی در مدرسه کار و کاسبی ماهان برگزار شد.

هدف از دوره های آموزشی مدیر تور

هدف از تشکیل این دوره های آموزشی کمک به بهتر شدن پروسه بازاریابی آنلاین آژانس های مسافرتی و بالارفتن فروش تورها در نوسانات بازار این روزا. آشنایی با بهترین تورهای فصلی و دوره ای مثل تور بالی، تور سریلانکا و هم اینکه پرطرفدارترین تورها مثل تور استانبول می تونه در بهبود پروسه فروش شما رو کمک کنه.

مدیر تور

اطلاعات تکمیلی گردشگری هر کشور با مدیر تور

با مدیر تور علاوه بر آگاهی از آخرین اندازه تورهای همکاران، می تونید از بهترین جاذبه های گردشگری، آداب و رسوم هر کشور، مساحت و اختلاف زمان تا بهترین غذاهای شهر و کشور، اطلاعات به روزتری داشته باشین. مثلا با تور ایتالیا که یکی دیگه از پرطرفدارترین تورها در بخش گردشگری به شمار می رود، سفری مجازی رو تجربه کنین و یا قدم به قدم با تور آنتالیا در مدیر تور قدم وردارین.

دریافت هدیه از مدیر تور

با ثبت نام در مدیر تور، علاوه بر معرفی تورهای خود، باخبر شدن از اندازه همکاران و دریافت کمیسیون آژانس، از مدیر تور هم هدیه دریافت کنین.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *