۱۵ سال زندگی در آپارتمان ۱.۵ متری + عکس

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ مردی مدت ۱۵ ساله که تو یه آپارتمون به مساحت ۱.۵۶ مترمربع در شهر پاریس زندگی می کنه.

دومینیک مرد ۵۰ ساله مدت ۱۵ سال تو یه “به اصطلاح” آپارتمون به مساحت ۱.۵۶ مترمربع زندگی کرده و ماهیانه ۳۳۰ یورو اجاره می پرداخت.

درآمد اون اجازه نمی داد تا در شهر پاریس بتونه جای بهتری رو اجاره کنه یا باید در همون جا می مونه یا چاره ای نیست باید در کنار خیابون زندگی می کرد.

دومینیک میگه: سقف خونه شیبداره و تنها جایی که میشه تموم قد ایستاد فقط ۲۰ سانتیمتر مربع مساحت داره. به خونه میام و می خوابم. این زندگی نیس ،باقی موندن هستش. درهرحال، اگه اینجا نمی ماندم باید به گوشه خیابون می رفتم. اول تصور می کردم زندگی در اینجور محلی عادیه.

مرد ۵۰ ساله به پیشنهاد یه همسایه به بنیاد “آبه پیر” مراجعه می کنه. یه سخنگوی این بنیاد میگفت: اجاره دادن اینجور محلی شرم آوره. در اونجا فقط به اندازه یه تشک، یه کاسه دستشویی و یه تک شعله برقی  فضای قابل استفاده هست.

الان به دستور دادستانی این آپارتمون مهر و موم شده و مستاجر ۵۰ ساله در انتظار برگزاری دادگاهیه که موجر رو مجبور می کنه ایشون رو در محل مناسبی اسکان دهد. قراره حکم دادگاه آخر ژانویه صادر شه.

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *